Kuchnia Polska

Specjalnością Restauracji WIKING są potrawy kuchni polskiej.
Flagowym produktem są ryby, szczególnie halibut z grilla oraz dorsz arktyczny.

WIKING istnieje od 1999 roku i jest to sieć restauracji w Warszawie, w których można zdrowo i smacznie zjeść potrawy kuchni polskiej. WIKING stawia na wysoką jakość, naturalne przyprawy i świeże zioła.

Własna pracownia produkcyjna

Wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższą starannością, we własnej pracowni produkcyjnej. Specjalnością Wiking są ryby prosto z grilla i patelni, dania wegetariańskie, pierogi oraz mięsa przygotowywane na różne sposoby.

Prozdrowotna filozofia żywieniowa

Bazując na ogromnym doświadczeniu gastronomicznym, potrafimy z niesamowitym wręcz wyczuciem przewidzieć nadchodzące trendy kulinarne i zawsze jesteśmy o „krok do przodu” na gastronomicznym rynku. Stąd od kilku lat silnie akcentowana w naszym menu prozdrowotna filozofia żywieniowa i duży nacisk na tradycyjne przygotowywanie posiłków, bez „dróg na skróty”.

Tradycyjne dania i receptury polskiej kuchni regionalnej

Wszelkim polepszaczom, utrwalaczom, sztucznym półproduktom mówimy stanowcze NIE. Zdrowa, polska kuchnia i domowe sposoby przyrządzania posiłków, to obecnie najgorętszy trend w gastronomii. U nas to standardy praktykowane od lat. Nasze potrawy przygotowujemy z naturalnych surowców, bogatych w składniki odżywcze i walory smakowe. Odkrywamy na nowo tradycyjne dania i produkty wykorzystując receptury polskiej kuchni regionalnej, serwując je w atrakcyjnej, lekkiej formie.

Pełnowartościowe śniadania i zestawy obiadowe

Do zestawów obiadowych wprowadziliśmy zestaw FIT ze świeżo wyciskanym sokiem oraz pełnowartościowe śniadania. Ofertą wzbogacamy potrawami, dodatkami na bazie kasz (m.in. jaglanej, orkiszowej, bulgur, gryczanej niepalonej), warzyw strączkowych (soczewica, fasola, cieciorka), produktów zbożowych i mąki razowej.

Gwarancja wysokiej jakości prozdrowotnych posiłków

Serwowane przez nas dania mają swój niepowtarzalny smak który zawdzięczają tradycyjnym, domowym sposobom przygotowywania. Sami przygotowujemy m.in. zakwas do żurku, zsiadłe mleko na chłodnik, ręcznie lepimy pierogi i kluski. Trudno wskazać w Warszawie drugą restaurację o zbliżonym charakterze, gdzie wygodna, szybka, samoobsługowa formuła działania łączy się zarazem z gwarancją wysokiej jakości, starannie przygotowanych prozdrowotnych posiłków.  

Restauracje WIKING w Warszawie to wybór świadomych i wymagających konsumentów, których z każdym rokiem jest coraz więcej.

zamów online