Kuchnia Polska w Restauracji WIKING

Specjalnością restauracji WIKING są potrawy kuchni polskiej.
Flagowym produktem są ryby, szczególnie halibut z grilla oraz dorsz arktyczny.

WIKING istnieje od 1999 roku i jest to sieć restauracji w Warszawie, w których można zdrowo i smacznie zjeść potrawy kuchni polskiej. WIKING stawia na wysoką jakość, nie uznaje półśrodków i półfabrykatów!

Wszystkie potrawy przygotowywane są z najwyższą starannością, we własnej pracowni produkcyjnej. Specjalnością WIKING są ryby prosto z grilla i patelni, dania wegetariańskie, pierogi oraz mięsa przygotowywane na rozmaite sposoby.

Bazując na ogromnym doświadczeniu gastronomicznym, potrafimy z niesamowitym wręcz wyczuciem przewidzieć nadchodzące trendy kulinarne i zawsze jesteśmy o „krok do przodu” na gastronomicznym rynku. Stąd od kilku lat silnie akcentowana w naszym menu prozdrowotna filozofia żywieniowa i duży nacisk na tradycyjne przygotowywanie posiłków, bez „dróg na skróty”.

Wszelkim polepszaczom, utrwalaczom, sztucznym półproduktom mówimy stanowcze NIE. Zdrowa, prosta kuchnia i domowe sposoby przyrządzania posiłków, to obecnie najgorętszy trend w gastronomii. U nas to norma, praktykowana od lat. Nasze potrawy przygotowujemy z naturalnych surowców, bogatych w składniki odżywcze i walory smakowe. Odkrywamy na nowo tradycyjne dania i produkty wykorzystując receptury polskiej kuchni regionalnej, serwując je w atrakcyjnej, lekkiej formie.

Wprowadziliśmy m.in. zestawy FIT, pełnowartościowe śniadania, znacznie wzbogacamy ofertę dań na bazie kasz (m.in. jaglanej, orkiszowej, bulgur, gryczanej niepalonej), warzyw strączkowych (jak: soczewica, fasola, cieciorka), produktów zbożowych i mąki razowej. Serwowane przez nas dania mają swój niepowtarzalny smak który zawdzięczają tradycyjnym, domowym sposobom przygotowywania. Nieliczni Goście wiedzą że sami robimy m.in. zakwas do żurku, zsiadłe mleko na chłodnik, ręcznie lepimy pierogi i kluski. Trudno wskazać w Warszawie drugą restaurację o zbliżonym charakterze, gdzie wygodna, szybka, samoobsługowa formuła działania łączy się zarazem z gwarancją wysokiej jakości, starannie przygotowanych prozdrowotnych posiłków.  

Restauracje WIKING w Warszawie to wybór świadomych i wymagających konsumentów, których z każdym rokiem jest coraz więcej.

Nasza oferta pozwala pogodzić współczesne tempo życia z szacunkiem dla własnego zdrowia i diety.

Polecamy pyszne dania kuchni polskiej. Codziennie nowe lunch menu z zestawem FIT! Teraz można zamówić jedzenie online lub telefonicznie +48 516 036 091.

zamów online