A A A
 

                                                                KUCHNIA POLSKA

 
 

Nasze restauracje są inne niż wszystkie, wychodzimy poza utarte gastronomiczne schematy. Nie jesteśmy Fast Food’em, choć łatwość i wygoda z jaką można zamówić jedzenie sprawiają, że dla wielu Gości jesteśmy ulubionym miejscem na szybki, niezobowiązujący, codzienny posiłek. Ale co ważne – zawsze zdrowy, pełnowartościowy i smaczny!

Bazując na ogromnym doświadczeniu gastronomicznym, potrafimy z niesamowitym wręcz wyczuciem przewidzieć nadchodzące trendy kulinarne i zawsze jesteśmy o „krok do przodu” na gastronomicznym rynku. Stąd od kilku lat silnie akcentowana w naszym menu prozdrowotna filozofia żywieniowa i duży nacisk na tradycyjne przygotowywanie posiłków, bez „dróg na skróty”. Wszelkim polepszaczom, utrwalaczom, sztucznym półproduktom mówimy stanowcze NIE. Zdrowa, prosta kuchnia i domowe sposoby przyrządzania posiłków, to obecnie najgorętszy trend w gastronomii. U nas to norma, praktykowana od lat.

Nasze potrawy przygotowujemy z naturalnych surowców, bogatych w składniki odżywcze i walory smakowe. Odkrywamy na nowo tradycyjne dania i produkty wykorzystując receptury polskiej kuchni regionalnej, serwując je w atrakcyjnej, lekkiej formie. Wprowadziliśmy m.in. zestawy FIT, pełnowartościowe śniadania, znacznie wzbogacamy ofertę dań na bazie kasz (m.in. jaglanej, orkiszowej, bulgur, gryczanej niepalonej), warzyw strączkowych (jak: soczewica, fasola, cieciorka), produktów zbożowych i mąki razowej. Serwowane przez nas dania mają swój niepowtarzalny smak który zawdzięczają tradycyjnym, domowym sposobom przygotowywania. Nieliczni Goście wiedzą że sami robimy m.in. zakwas do żurku, zsiadłe mleko na chłodnik, ręcznie lepimy pierogi i kluski. Trudno wskazać w Warszawie drugą restaurację o zbliżonym charakterze, gdzie wygodna, szybka, samoobsługowa formuła działania łączy się zarazem z gwarancją wysokiej jakości, starannie przygotowanych prozdrowotnych posiłków.

 

Wiking, to wybór świadomych i wymagających konsumentów, których z każdym rokiem jest coraz więcej.

Nasza oferta pozwala pogodzić współczesne tempo życia z szacunkiem dla własnego zdrowia i diety.